Przypadek 1 -urok

Przypadek 1

 

Katarzyna 

 

Kobieta ok.40 lat zgłosiła się po pomoc po namowie jednej z moich byłych podopiecznych.

 

W ciągu ostatniego roku, po ostrym konflikcie z teściową, nagle całe jej życie osobiste, zawodowe oraz zdrowie – legło w gruzach. Pani Kasia po dziwnej, nie zdiagnozowanej chorobie , której jednym z objawów były dziwne skoki gorączki, bezsenność, koszmary senne, bóle wszystkich mięśni i stawów, nie była zdolna do normalnego funkcjonowania.

 

 Przez dwadzieścia lat była cenionym pracownikiem w swojej firmie i nagle została zwolniona bez formalnej przyczyny, przyjaciele się od niej odwrócili a maż poczuł nagła potrzebę przeprowadzenia się do mamusi, która na dodatek stwierdziła, że skoro Kasia jest chora to ona zajmie się wychowywaniem wnuka.

 

Po wstępnej analizie przypadku ( Kasia nic nie wspomniała, że jest w dużym konflikcie z teściową)zauważyłem, że przyczyną wszystkich jej problemów jest urok rzucony przez starszą osoba z jej bliskiego otoczenia.

 

Kasia poprosiła o odbicie rzuconego na nią uroku na osobę, która go sprawiła.

Po 4 sesjach stan zdrowia Kasi nagle zaczął się poprawiać (bez ingerencji medycznej),zaczęła normalnie spać, skończyły się bóle.

 

 Po 2 tygodniach od zakończenia  rytuałów poinformowała mnie ,że wyjeżdża za granicę, ponieważ otrzymała tam propozycję pracy.

 

Zapytacie o odbicie… cóż w niewytłumaczalny sposób teściowa nagle ciężko się rozchorowała.

 

Urok został zdjęty z Kasi i przeniesiony na kurze jajko. Zobaczcie jak wygląda takie jajko po przeniesieniu do niego uroku.


 • zaraz po rozbiciu jajka, czuć kwas i smród
  zaraz po rozbiciu jajka, czuć kwas i smród
 • po 30 minutach , smród się wzmaga
  po 30 minutach , smród się wzmaga
 • po godzinie,jajko rozłazi się coraz bardziej
  po godzinie,jajko rozłazi się coraz bardziej
 • po 2 godzinach - smród nie do zniesienia,czuć kwasem
  po 2 godzinach - smród nie do zniesienia,czuć kwasem