Urok

 

NIE ODPOWIADAM NA NIE PODPISANE MAILE

 

 

Urok

 

Urok jest to działanie, które dotyka wnętrza człowieka, jego umysłu i sposobu postrzegania świata. Jest to rodzaj filtru przez który dana osoba patrzy na świat i który zniekształca obraz rzeczywistości.

 

 

Delikwent na którego rzucono urok, podejmuje decyzje zgodne z treścią takiego uroku, decyzje, które w normalnym stanie świadomości nigdy by nie były podjęte.

 

Zdrowy rozsądek i racjonalizm zostaje stłumiony treścią uroku. Naturalnie człowiek ten nie zdaje sobie z tego sprawy.

 

Jemu się wydaje, że działa świadomie i zgodnie ze swoją wolą.

 

Wtedy najczęściej , jeżeli jest to np. Dyrektor jakiejś firmy , a treścią uroku było, żeby wybrał jakąś konkretną ofertę przetargową – to on to zrobi.

Mimo, że ta oferta wcale nie jest dla firmy atrakcyjna ani korzystna.

 

Właśnie przez filtr, który świadomie mu narzucono będzie tę ofertę postrzegał zupełnie inaczej niż reszta otoczenia.

 

To samo dotyczy uroków rzucanych w celu uzyskania awansu, podwyżki, czy nawet zmiany testamentu.

 

Urok miłosny

 

(Nie rzucam uroków miłosnych dla osób młodszych niż 28 lat. Takie decyzje muszą być przemyślane i dojrzałe a nie pragnieniem rozkapryszonej panienki, która upatrzyła sobie „ofiarę” i „musi go mieć”)

 

 

Kiedyś najbardziej znanymi przykładami czarów miłosnych były napoje i zaklęcia . Do dzisiaj nic się nie zmieniło

 

Gdy nie pomagają normalne metody zdobycia ukochanej osoby, można się posunąć do wykorzystania magii w celu zdobycia miłości.

 

A konkretnie do rzucenia uroku.

 

 

I nie mówię tutaj klepaniu beznadziejnych formułek jakie można znaleźć w Internecie, płatkach róży, wodzie kolońskiej itp - bo to akurat jest dla grzecznych dziewczynek bawiących się w magię.

 

 

Nie znajdziecie prawdziwych sposobów , zaklęć itd w książkach czy Internecie - to bajki.

 

Mówię tu o prawdziwej magii wykonywanej profesjonalnie i bez ograniczeń a nie o totalnych bzdurach klepanych  bez opamiętania na różnych forach (często założonych po to by reklamować siebie)  przez pseudo wróżki.

 

 Wmawiają  ludziom głupoty bez żadnego pokrycia, sprawdzają w kartach czy się uda ( jak gdyby można było to sprawdzić) przekonują ,że urok to biała magia (co absolutnie nie jest prawdą) zapominając ,że przeczytanie kilku książek i obejrzenie filmu o Potterze – nie wystarczy.

 

W taki sposób wyrządzają olbrzymią szkodę tym wszystkim beznadziejnie zakochanym, cierpiącym, nie umiejącym znaleźć wyjścia z sytuacji w jakiej się znalazły.

 

Oczywiście uroki miłosne pomagają nawet w bardzo beznadziejnych przypadkach.

 

Stosuje się je w celu przyciągnięcia do siebie odpowiedniego kochanka, sprawienia na płci przeciwnej wrażenia, że jest się bardziej pociągającą, oraz stworzenia atmosfery, w której miłość może w pełni rozkwitać. Mogą wprowadzić ukochaną osobę w stan takiej gorączki miłosnej, że nie będzie mógł temu przeciwdziałać.

 

Pamiętaj jednak o tym : urok miłosny sprawi , że mężczyzna, czy kobieta zwróci na ciebie uwagę, że będzie chciał czy chciała z tobą być, będzie pożądanie lecz w ten sposób okazywana miłość – będzie sztuczna. Jak by na to nie patrzeć jest to zniewolenie umysłu i serca drugiego człowieka, zrobienie z niego robota. To tak jak podanie silnego narkotyku i wykorzystanie kogoś kto jest nieświadomy tego co się dzieje.

 

Co prawda zyskuje się wtedy czas na przekonanie ukochanej osoby do siebie ale nie wszyscy chcą z tego korzystać.

 

Osobiście jestem przeciwny takim działaniom, ponieważ są inne magiczne sposoby na przyciągniecie i rozkochanie w sobie mężczyzny, czy kobiety bez takiego zniewolenia. Nie twierdzę również ,że nie ma wyjątków od reguły – są i sam je czasami stosuję.

 

I jeszcze jedno: Nie ma możliwości rzucenia na kogoś uroku nie mając konkretnych danych tej osoby (same nazwisko tu nie wystarczy), jakiejś rzeczy do niej należącej , zdjęcia lub kontaktu mentalnego – ale tylko wtedy gdy znamy ją osobiście. Osoby ,które twierdzą że tego nie potrzebują są po prostu oszustami.

 

 

Ważna uwaga

 

Czasami i to nie rzadko,  zdarza się ,że ogólnie mamy niepowodzenia w miłości, że sfera uczuciowa „nam nie wychodzi”.

 

Ciągłe niepowodzenia, rozstania, a gdy już spotkamy kogoś kto naprawdę wydaje się inny i lepszy niż pozostali – znowu dzieje się coś co doprowadza do rozstania i zakończenia miłości.

 

Postanawiamy wtedy nie dopuścić do kolejnego zawodu i zamawiamy urok na tę osobę.

 

Niby wszystko poszło dobrze, wydaje się ,że za chwilę go odzyskamy – a tu nic. Urok nie działa.

 

Biegamy wtedy od jednej do drugiej wróżki czy maga, zamawiamy następne zaklęcia i rytuały i sytuacja się powtarza – brak efektu…

 

Tym czasem przyczyną niepowodzeń miłosnych i niefortunnych związków są po prostu nasze obciążenia karmiczne, czy klątwa rzucona na nas – właśnie na tę sferę.

 

Trudno ją rozpoznać, ponieważ dotyczy tylko naszych relacji partnerskich w pozostałych dziedzinach życia wiedzie nam się nie najgorzej.

 

(Czasami słowa rzucone w silnej emocji „żebyś nie zaznała/zaznał szczęścia w miłości”) przez osobę skrzywdzoną przez nas , wyrządzą więcej szkody niż profesjonalna klątwa.

 

Dlatego też zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję o uroku czy nie warto sprawdzić jakie są prawdziwe przyczyny naszego niepowodzenia.

 

 

Możemy niepotrzebnie wydać pieniądze na coś co nie ma prawa zadziałać. 

 

 

Urok na dziecko

 

 

Często taki urok dotyczy również dzieci i wcale nie musi być rzucony świadomie.

 

Wystarczy nieraz spojrzenie z silną myślą ( intencją zazdrości) , a czasami jest to rzeczywiste życzenie osoby, która ma do nas żal, która uważa ,że wyrządziliśmy jej krzywdę. Trzeba być skończonym draniem , żeby w ten sposób odgrywać się na dziecku – ale niestety to się zdarza i wcale nie rzadko. 

 

Jeżeli Twoje dziecko zaczęło zachowywać się inaczej, dziwnie. Jeżeli nie śpi po nocach ,ma koszmary senne gorączkuje bez powodu ,moczy się, jest niespokojne, nie chce jeść .Jeżeli zaczęło się to po jakiejś wizycie krewnych lub znajomych. Jeżeli lekarze nic nie znajdują,  zastanów się czy nie rzucono na nie uroku?

 

 

 

Jeżeli podejrzewasz, że rzucono na ciebie klątwę lub urok, napisz do mnie. Mogę temu zaradzić!