Namacalne dowody użycia magii

 

Wszyscy wiemy, że magia jest  mimo całej swojej skuteczności, postrzegana jako coś nie uchwytnego, nie fizycznego, coś eterycznego.

 Są jednak przypadki w których możemy uchwycić jej fizyczne przejawy. Często osoby korzystające z bezpośredniej pomocy mają szanse to zauważyć  podczas odprawiania konkretnego rytuału w ich obecności. Na prośby wielu z moich podopiecznych, którym pomagam na odległość często wykonuję dokumentację ich przypadku, bo pomaga to później przeanalizować zaistniałą sytuację, porównać kolejne sesje wykonywane dla tej samej osoby, a dla niektórych jest to namacalny dowód wykonanego rytuału.

Ponieważ  wasze pytania się piętrzą, kilka osób wyraziło zgodę na anonimowe zamieszczenie i opisanie ich przypadku.

Postaram się z czasem sukcesywnie zamieszczać w tym dziale przypadki osób, które wyrażą na to zgodę wraz z dokumentacją fotograficzną.

 

 


 • Przypadek 1 -urok

  W ciągu ostatniego roku, po ostrym konflikcie z teściową, nagle całe jej życie osobiste, zawodowe oraz zdrowie – legło w gruzach. Pani Kasia po dziwnej, nie zdiagnozowanej chorobie , której jednym z objawów były dziwne skoki gorączki, bezsenność, koszmary senne, bóle wszystkich mięśni i stawów, nie była zdolna do normalnego funkcjonowania.
 • Przypadek 2 Klątwa cygańska

  Wszystko zaczyna się walić, jego firma upada, w ciągu roku traci żonę i dziecko w wypadku, miesiąc później umiera mu brat a dom ginie w pożarze.
 • Przypadek 3-klątwa na dziecko

  Dziecko od 2010 r jeździło po wszystkich możliwych klinikach i szpitalach w Polsce z powodu napadów duszności jakie miewało w nocy

  Lekarze nie mogli znaleźć przyczyny, wszystko niby było w porządku a dziewczynka prawie każdej nocy dusiła się, nie mogła złapać oddechu. Robiła się czerwona na twarzy, rękoma łapała za gardło jakby chciała się bronić.

 • Przypadek 4 klątwa na rodzinę

  Kobieta 54  lata nazwijmy ją Basia  zwróciła się z prośbą o pomoc w zdjęciu klątwy jaka jej zdaniem zaciążyła nad jej  rodziną. W ciągu ostatnich 3 lat  bez przerwy zdarzały się jakieś wypadki, niepowodzenia i inne zdarzenia , które uniemożliwiały normalne życie.
 • Przypadek 5 klątwa karmiczna

  Dziewczyna która się do mnie zwróciła o pomoc była bardzo zaniepokojona i nieszczęśliwa. Zdziwiło mnie to, bo znajomy, który poprosił o jej przyjęcie twierdził, że jest szczęśliwą żoną a wkrótce ma też zostać matką. Problemów finansowych nie miała, bo ona jak i mąż świetnie zarabiali a rodziny obojga bardzo szczodrze wyposażyli ich na przyszłość. Skąd więc te podkrążone oczy, rozbiegany wzrok i paniczny lęk w oczach?
 • Przypadek 6 - Klątwa z za grobu

  Pani Elżbieta przyszła do mnie po długich namowach swojej przyjaciółki a mojej byłej klientki. Widziałem, że bardzo sceptycznie podchodzi do moich działań i tak naprawdę nie wierzy, że jej wizyta u mnie da jakieś efekty. Po dłuższej rozmowie kobieta się rozluźniła i stwierdziła, że faktycznie pewne fakty z jej życia o których powiedziały mi muszle zgadzają się i nikt inny nie mógł o nich wiedzieć.
 • Przypadek 7 - kołtun na dziecko

  List przyszedł z Węgier. Dziadek napisał tylko tyle ,że przeklina ją i jej dzieci aż do 3 pokolenia , a on będzie straszył wszystkich aż do ich śmierci. Mama nie przejęła się tym zbytnio aż do moich urodzin.