Zamiast cennika

 

Nie powiem Ci tutaj ile masz zapłacić, za wykonanie przeze mnie usługi magicznej – bo tego nie wiem. Jeżeli po zapoznaniu się z Twoim problemem uznam, że mogę i powinienem Ci pomóc, wykorzystując do tej pomocy magię, wycenię wtedy swoją pracę…

Dlaczego nie podaję cen – tak, jak wiele innych osób, czy Firm, które podobno zajmują się rzucaniem uroków czy klątw?

 

Bo dla mnie osobiście takie stawianie sprawy jest znakiem, iż osoby te z góry zakładają, że nie pomogą, albo że to, co zrobią jest skazane na niepowodzenie.

 

Owszem, ceny ich usług są zazwyczaj dość niskie ( że nie powiem śmieszne, bo znając ceny rekwizytów, ziół i innych środków. niezbędnych do wykonania rzetelnego rytuału wiem, że  nie starczyło by na przysłowiowe waciki).

 

Jest to sposób, na szybki zarobek, bez obaw, że ktoś upomni się o swoje ( bo kto by się wykłócał o 50 – 100 złotych), ale takie osoby psują wręcz opinię innym szamanom, rzetelnie podchodzącym do swoich obrzędów.

Kolejnym powodem braku cennika tych usług jest fakt, że

 

MAGIA TO NIE ZABAWA!!!

 

 

Niejednokrotnie zgłaszają się do mnie ludzie (często bardzo młodzi), którzy mają ochotę „zabawić się” czyimś kosztem, albo uważają, że za pieniądze mogą kupić wszystko. Przykładem, może być młody chłopak, który zażyczył sobie rzucenia uroku miłosnego na kilka dziewczyn jednocześnie.

Jak stwierdził: „ ma kasę - płaci i wymaga”!

 

Cóż, jak dowiedział się, że kosztowało by go to 10 tys., to jednak okazało się, że na takie wydatki „kieszonkowe” od tatusia nie wystarczy.

 

Takich przykładów mógłbym mnożyć wiele.

 

Niestety, kiedy rozsądne tłumaczenia nie docierają do ludzi, czasami tylko argument finansowy jest w stanie powstrzymać ich zapędy…

 

Innym Przykładem może być młoda dziewczyna, która niedawno do mnie zgłosiła się z prośbą, żeby na jej chłopaka, który robi się oziębły rzucić urok miłosny.

 

Wyczułem, że nie powinna tego robić, starałem się jej wytłumaczyć, że być może nie jest on jej pisany i nim podejmie się tak radykalnych rozwiązań, powinna skontaktować się z Amirą i poprosić o analizę związku. Poznać, co jest dla niej zapisane i czy potwierdzi, że pasują do siebie.

 

Udało mi się ją przekonać; Amira potwierdziła że nic z ich związku dobrego nie wyniknie.

 

Umówiliśmy się, że poczeka co najmniej 4 tygodnie, a jeżeli nadal będzie chciała zlecić mi rzucenie uroku na tego chłopaka, to zrobię to.

 

Odezwała się po jakiś 2 miesiącach.

 

Okazało się, że rozstała się z tamtym chłopakiem, który okazał się zresztą osobą agresywną i mającą problemy z prawem. Teraz jest związana z innym mężczyzną, z którym jest bardzo szczęśliwa.

 

CZASAMI NIM SIĘGNIEMY PO MAGIĘ, WARTO DOKŁADNIE SIĘ ZASTANOWIĆ, CZY TO JEST DLA NAS NAJLEPSZE I JEDYNE ROZWIĄZANIE!

 

Jeżeli masz faktycznie poważny problem, borykasz się z jakimiś problemami, których nie możesz wyjaśnić i rozwiązać w żaden inny racjonalny sposób napisz. Postaram się po zbadaniu Twojego problemu określić: czy i w jaki sposób mogę Ci pomóc…

 

Jak powiedział Novalis: „Magia - to sztuka arbitralnego wykorzystywania świata zmysłowego”.